Technologie w produkcie:

Główne:

Java SE
Spring
Spring Boot
React
Oracle
DerbyDB
PostgresSQL
Kubernetes
Google Cloud Platform

Wspierające i narzędzia:

Hibernate
Gradle
Sonar
Docker
Apache Spark
Jenkins
Jira
AWS

Wybrane technologie w FINGO:

Java
.NET
JavaScript
AI & machine learning
Infrastructure, cloud & data engineering

O produkcie:

W FINGO tworzymy własne produkty, które umożliwiają klientom z branży finansowej realizację wymogów regulacyjnych (regtech) w zakresie sprawozdawczości obligatoryjnej i automatyzują ten proces.

Dbamy o aktualność stosu technologicznego produktów FINGO. We współpracy z zespołem DevOps projektujemy rozwiązanie typu SaaS w oparciu o nasze produkty i chmurę GCP.

Zapraszamy Cię do naszego zespołu, w którym spotkasz młodych duchem, ale doświadczonych programistów, którzy projektowali aSISt od pierwszych linii kodu i wiedzą o nim wszystko. Jak również młodych i ambitnych, którzy wnoszą świeże spojrzenie, zadają mądre pytania i dzielą się technologicznymi nowinkami. Wspólnie decydujmy o zmianach w architekturze skomplikowanego systemu.

Od czego zaczniemy:

Zadbamy o efektywne wdrożenie do zespołu i produktu. W rezultacie już w pierwszym sprincie zrealizujesz samodzielny deploy swojego kodu na produkcję.

Spełnisz nasze oczekiwania, jeśli:

 • tworzysz projekty w technologiach: JAVA SE, Spring, z wykorzystaniem relacyjnych baz danych
 • eksperymentujesz z najnowszymi technologiami i inicjujesz zmiany mające na celu podnoszenie wydajności i optymalizację
 • chcesz budować aplikacje dostępne w modelu SaaS, korzystając z najnowszych technologii webowych i rozwiązań chmurowych GCP

Docenimy, jeśli:

 • używasz następujących narzędzi i rozwiązań: Docker Compose, K8S, REST, PostgreSQL, Oracle, Apache Spark
 • masz doświadczenie z systemami opartymi o chmury GCP i chcesz rozwijać się w technologiach chmurowych oraz potwierdzać swoje doświadczenie certyfikatami

Jak pracujemy:

Pracujemy w kilkuosobowych zespołach produktowych. Sami organizujemy sobie pracę i wspólnie decydujemy o podziale zadań.

Sprzedażą produktów zajmuje się nasza firma partnerska, więc programiści są angażowani w kontakt z klientem tylko w uzasadnionych przypadkach. Ucieszy Cię pewnie wiadomość, że II linia supportu wykonuje kompletny release gotowych aplikacji i rozwiązuje większość problemów technicznych zgłaszanych przez klientów z Polski, Szwecji, Niemiec, Irlandii, Estonii, Portugalii i Węgier.

Pracujemy w Scrumie, mamy na pokładzie CTO, Product Ownerów, Scrum Masterów i cały zespół DevOps/SysOps, który niezwłocznie rozwiązuje problemy.

Dla Ciebie od FINGO:

Corocznie przeznaczamy do 50% zysków dla całego zespołu

Szkolenia, kursy, konferencje

Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie

Elastyczne godziny pracy

Lekcje angielskiego i niemieckiego

Parking samochodowy i motocyklowy

Garaż na rowery

Stół do tenisa stołowego i piłkarzyki

Karty multisport i medicover sport

Własna sala do ćwiczeń (warto dodać, że dostępne są prysznice)

Co nas wyróżnia:

 • trwałość zespołu, samodzielność i odpowiedzialność każdego z nas są wartością w FINGO
 • zespół samodzielnie decyduje, kto wykonuje daną rolę
 • decyzje zapadają jak najbliżej osób odpowiedzialnych za ich realizację,  a najlepiej gdy podejmowane są przez nie
 • w codziennych działaniach kierujemy się zdrowym rozsądkiem

Etapy rekrutacji:

Sprawny i elastyczny proces rekrutacyjny z feedbackiem jest naszą mocną stroną.

1

Zaczniemy od merytorycznej rozmowy o zespole i produkcie, aspektach technicznych, warunkach współpracy oraz o wzajemnych oczekiwaniach.

2

Kolejne etapy dobieramy indywidualnie. Mogą nimi być:

 • analiza kodu w Twoim GitHub’ie lub rozwiązanie zadania rekrutacyjnego
 • rozmowa techniczna
 • spotkanie z docelowym zespołem
3
 • decyzja o współpracy, która należy do Ciebie i zespołu
 • wspólnie zaplanowane i przewidywalne wdrożenie

Więcej o zespole FINGO:

Strategia rozwoju oraz sprzedaży łączy nasze doświadczenia produktowe i usługowe. Stawiamy na branżową specjalizację. Oferujemy rozwiązania dla zwinnych i nowoczesnych firm z sektora finansowego w technologiach Java, .NET, JavaScript.

Zapraszamy do aplikowania za pomocą poniższego formularza

Pole wymagane.
Pole wymagane.
Pole wymagane. Podaj prawidłowy e-mail.
doc | docx | pdf < 10MB
Proszę czekać...
fileuploaded.jpg
Plik jest za duży. Max. rozmiar pliku to 10 MB.
Wiadomość do FINGO:
* Pole wymagane.
aplikuj

Administratorem Państwa danych osobowych jest FINGO sp. z o. o., Pl. Powstańców Śląskich 7, 53-329 Wrocław, tel. 71 332 99 60, hello@fingo.net. Mogą Państwo kierować dowolne pytania, uwagi lub wnioski dotyczące własnych danych osobowych do naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, adres e-mail: iod@fingo.net. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie Państwa zgody na potrzeby prowadzonej rekrutacji. Po zakończeniu rekrutacji dane będą przetwarzane przez okres dwóch lat w celu archiwizacji, po czym zostaną usunięte. W przypadku udzielenia zgody również na przyszłe rekrutacje, dane osobowe zostaną usunięte po upływie trzech lat od wysłania aplikacji. W każdym momencie mogą Państwo cofnąć zgodę, kontaktując się z nami mailowo. Dane osobowe kandydatów – o ile będą udostępniane, to tylko takim podmiotom, które realizują zadania rekrutacyjne w imieniu FINGO i tylko w zakresie prowadzonej rekrutacji dla FINGO (podwykonawcy). Państwa dane osobowe mogą być przechowywane na serwerze państwa trzeciego, które zapewnia zgodność z RODO. Mogą Państwo żądać dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania. Ponadto mają Państwo prawo do wniesienia sprzeciwu, do przeniesienia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Przy podejmowaniu decyzji nie korzystamy z automatów – profilowania.

Dziękujemy! Twoja aplikacja została wysłana.
Ups. Coś poszło nie tak.