Technologie w produkcie / w projekcie:

Główne:

React
TypeScript
React Query
Azure cloud
SCSS
HTML5

Wspierające i narzędzia:

Angular
Docker
Cypress
Webpack
Yarn workspaces
.NET API

Wybrane technologie w FINGO:

Java
.NET
JavaScript
AI & machine learning
Infrastructure, cloud & data engineering

O PROJEKCIE:

Dla naszego klienta z Wielkiej Brytanii, od kilku lat rozwijamy zaawansowane projekty w sektorze zarządzania nieruchomościami (ang. block property management). Tworzymy systemy finansowo-księgowe, które jednocześnie ułatwiają i optymalizują pracę zarządców nieruchomości. Nasze dotychczasowe działania obejmowały:

 • wsparcie projektu wykorzystującego rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji w chmurze, służącego automatyzacji procesu przetwarzania faktur (React)
 • tworzenie rozwiązań w głównym produkcie – platformie SaaS do zarządzania nieruchomościami (Angular)

Aktualnie skupiamy się na rozwijaniu nowego produktu. Wyróżniają go znaczące unowocześnienia oraz całkowicie nowa architektura. To projekt greenfieldowy i realizujemy go od podstaw (React).

W związku z tym do naszego zespołu chcemy zaprosić doświadczonego developera frontend znającego React’a. Szukamy osoby zainteresowanej długoterminową współpracą oraz gotowej do podjęcia wyzwań związanych z kolejnymi projektami związanymi z nową platformą.

SPEŁNISZ NASZE OCZEKIWANIA, JEŚLI:

 • posiadasz komercyjne doświadczenie w tworzeniu frontendowych rozwiązań webowych SPA lub/i SSR
 • dogłębnie znasz React i JavaScript (ES6+); tworzysz projekty wykorzystujące te technologie
 • wiesz jak modularyzować aplikacje webowe
 • tworzysz komponenty przy wykorzystaniu bibliotek headless, ale potrafisz tworzyć je też całkowicie od podstaw
 • bierzesz pod uwagę rynek przeglądarek, urządzeń i ich różnice w procesie tworzenia oprogramowania
 • dobrze znasz nowoczesne podejścia w CSS,używałeś preprocesorów lub innego narzędzia do pisania i dostarczania styli w aplikacji
 • posiadasz wyczucie estetyki i praktykę w tworzeniu nowoczesnego UI, znasz trendy i mechanizmy w tym obszarze
 • masz doświadczenie w pisaniu testów, znasz różnice między ich typami, dobierasz odpowiedni do napisanego kodu i oceniasz czy pokrycie w danym miejscu jest potrzebne

DOCENIMY, JEŚLI:

 • dokumentujesz tworzone komponenty w bibliotece projektu (Storybook)
 • znasz podstawy projektowania komponentów oraz widoków UI/UX w Figma lub innym podobnym narzędziu
 • potrafisz proponować i optymalizować rozwiązaniadla bundlerów kodu frontendowego w zmodularyzowanych aplikacjach w monorepo
 • masz doświadczenie z dockeryzowaniem zmodularyzowanych aplikacji frontend

OD CZEGO ZACZNIEMY:

Zadbamy o efektywne wdrożenie do zespołu. Poznasz tworzone przez zespół projekty. Zapewnimy również przeprowadzenie wdrożenia przez klienta.

JAK PRACUJEMY:

Zespół to obecnie 4 osoby z FINGO. Sami organizujemysobie pracę i wspólnie decydujemy o podziale zadań. Jego członkowie to: Jakub, Łukasz, Bartek, Krzysiek. Cenimy sobie równowagę między życiem prywatnym a zawodowym, staramy się wspólnie budować środowisko, które szanuje Twój czas prywatny. Klient nie posiada własnego zespołu technicznego, zatem jesteśmy odpowiedzialni za produkty całościowo.

Z nami będziesz:

 • rozwijać i dostosowywać nowoczesne aplikacje webowe oparte na bibliotece React, skupiając się na wysokiej jakości kodu oraz najlepszych praktykach programistycznych
 • projektować i implementować nowe funkcjonalności oraz komponenty, współpracując ściśle z zespołem projektowym, aby zapewnić najlepsze rozwiązania UI/UX
 • optymalizować istniejący kod dla lepszej wydajności i użyteczności, korzystając z narzędzi takich jak Docker i Webpack, aby wspierać ciągłą integrację i dostarczanie oprogramowania
 • aktywnie uczestniczyć w code review

Dla Ciebie od FINGO:

Szkolenia, kursy, konferencje

Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie

Elastyczne godziny pracy

Lekcje angielskiego

Parking samochodowy i motocyklowy

Garaż na rowery

Stół do tenisa stołowego i piłkarzyki

Karty multisport i medicover sport

Co nas wyróżnia:

 • trwałość zespołu, samodzielność i odpowiedzialność każdego z nas są wartością w FINGO
 • zespół samodzielnie decyduje, kto wykonuje daną rolę
 • decyzje zapadają jak najbliżej osób odpowiedzialnych za ich realizację,  a najlepiej gdy podejmowane są przez nie
 • w codziennych działaniach kierujemy się zdrowym rozsądkiem

Etapy rekrutacji:

Sprawny i elastyczny proces rekrutacyjny z feedbackiem jest naszą mocną stroną. 

1

Zaczniemy od merytorycznej rozmowy o zespole i produkcie, aspektach technicznych, warunkach współpracy oraz o wzajemnych oczekiwaniach.

2

Kolejne etapy dobieramy indywidualnie. Mogą nimi być:

 • rozwiązanie zadania rekrutacyjnego
 • krótka rozmowa merytoryczna
 • spotkanie z przedstawicielami zespołu

3
 • decyzja o współpracy, która należy do Ciebie i zespołu
 • wspólnie zaplanowane i przewidywalne wdrożenie

Więcej o zespole FINGO:

Strategia rozwoju oraz sprzedaży łączy nasze doświadczenia produktowe i usługowe. Stawiamy na branżową specjalizację. Oferujemy rozwiązania dla zwinnych i nowoczesnych firm z sektora finansowego w technologiach Java, .NET, JavaScript.

Zapraszamy do aplikowania za pomocą poniższego formularza

Pole wymagane.
Pole wymagane.
Pole wymagane. Podaj prawidłowy e-mail.
doc | docx | pdf < 10MB
Proszę czekać...
fileuploaded.jpg
Plik jest za duży. Max. rozmiar pliku to 10 MB.
Wiadomość do FINGO:
* Pole wymagane.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Jestem świadomy/-a tego, że podanie danych jest dobrowolne. Mam prawo żądania dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą rekrutacji administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres procesu rekrutacji oraz osiemnastu miesięcy po jej zakończeniu w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby niniejszego procesu rekrutacji. W przypadku udzielenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji, dane osobowe zostaną usunięte po upływie trzech lat od wysłania aplikacji. Z Inspektorem Ochrony Danych mogę się skontaktować pod adresem iod@fingo.net.
aplikuj

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest FINGO sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, pl. Powstańców Śląskich 7, tel. 71 332 99 60,  hello@fingo.net. Możesz kierować dowolne pytania, uwagi lub wnioski dotyczące własnych danych osobowych do naszego Inspektora Ochrony Danych, adres e-mail: iod@fingo.net. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie zgody na potrzeby prowadzonej rekrutacji. Po zakończeniu rekrutacji dane będą przechowywane przez okres osiemnastu miesięcy w celu odpowiedzi na ewentualne roszczenia, następnie zostaną usunięte. W przypadku udzielenia zgody również na przyszłe rekrutacje, dane osobowe zostaną usunięte po upływie trzech lat od wysłania aplikacji. W każdym momencie możesz wycofać zgodę, kontaktując się z nami mailowo. Jeśli zaistnieje konieczność, dane będą udostępniane podmiotom, które realizują zadania rekrutacyjne w imieniu FINGO i tylko w zakresie prowadzonej rekrutacji dla FINGO (podwykonawcy). Możesz żądać dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania. Masz prawo do wniesienia sprzeciwu, do przeniesienia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Przy podejmowaniu decyzji nie korzystamy z automatów – profilowania.

Dziękujemy! Twoja aplikacja została wysłana.
Ups. Coś poszło nie tak.